21 Mart 2013

Karaderili Şirketler Grubu Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

İlgili departmana gerekli uyarı yapılmış olup işlemleriniz en kısa sürede tamamlanacaktır" repliği ile ilgili olarak konunun muhatabı olmamız nedeniyle şirketinizi durumumuz hakkında bilgilendirme gereği duyduk. Sanırım elemanlarınız web sitelerinde çıkan haberlere düzeltme yapmaktan telefonlarımıza günlerdir cevap veremiyor ve paralarımızı iade edemiyor. Yoksa 17 yıllık köklü bir geçmişe sahip şirketinizin ve turizm sektörüne yıllarca hizmet ederek sektörle ilgili kurumlardan turizme hizmet ödülü almış Yönetim Kurulu Başkanınızın bizi oyalamak ve paralarımızı geri vermemek gibi bir tutum içinde olduğunu düşünmek çok farklı bir yaklaşım olurdu sanırım.

Erdoğan 468 Okunma

Cevaplar

 • Erdoğan 08 Nisan 2013

  YLV1718 numaralı sözleşmenin feshinden doğan 2.125 TL ücret iademin 11 Nisan 2013 tarihi mesai bitimine kadar hesabıma yatırılmaması durumunda bütün masrafları tarafınızca karşılanacak şekilde ve yasal faizi ile paramın iade edilmesi hususunda dava sürecini başlatacağımı bilgilerinize sunarım.

 • Erdoğan 03 Nisan 2013

  Bir 24 saat daha geçti ama hala arayan soran yok. YLV1718 Filiz Alkan

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi01 Nisan 2013

  bilgileriniz sistemlerimizde güncellenmiş olup, finans departmanına iadenize ilişkin mail gönderilmiştir. Üyelik bilgilerine ulaşılamadığından aksaklık yaşanmıştır, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. saygılarımızla...

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi01 Nisan 2013

  size yardımcı olabilmemiz için üyelik ismi bildirmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla...

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi01 Nisan 2013

  size yardımcı olabilmemiz için lütfen üye ismi belirtiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön