11 Şubat 2014

Karaderili Şirketler Grubu Gerçek Dışı Bilgilerle Satış Yapıyor, İade ve İptal Yapmıyor.

KRD Group'un Yalavo Termal otelden devremülk satışı üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum. Bedava tatil diye misafir edip defalarca aranıp davet edildik. Yoğun tanıtım ve psikolojik baskı sonucu düşünmeye dahi fırsat vermeyip üye olduğum bir miktar peşinat ve 48 adet senet karşılığında imzaladığım sözleşmenin iptalini talep ediyorum. Konuşulanlarla sözleşmenin uymaması, ayrıca fiyatının çok yüksek olmasından dolayı iptal etmek istiyorum, fakat firma buna yanaşmamaktadır.

Serkan 1.819 Okunma

Cevaplar

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Sayın Serkan Bey, İptal işleminiz gerçekleşmiş olup, iadeniz yapılmıştır. Saygılar.

 • Serkan'ın Teşekkür Mesajı12 Nisan 2014

  İptalim gerçekleşti senetlerimi aldım. Fakat ödemiş olduğum peşinatı hala daha alamadım. Hesabıma ödeme yapılmasını bekliyorum.

 • Serkan'ın Teşekkür Mesajı28 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, KRD Grup Yetkilileri ile gerekli görüşmeler yapılmış olup FESİH evrağımı almış bulunmaktayım. senetlerimi ve yapılmış olan peşinat ödememi beklemekteyim. Teşekkürler

 • Karaderili Şirketler Grubu Temsilcisi28 Şubat 2014

  Sayın üyemiz, Üyelik bilgileriniz incelenmiş olup ilgili birime bilgisi verilmiştir. Ancak tanıtımlarımızda satış zorunluluğu söz konusu değildir. Satın alan üyelerimiz bilerek ve isteyerek özgür iradeleriyle sözleşme imzalamaktadırlar. Aynı şekilde yasal haklarınıza uygun olarak iptal işlemleri yapılmaktadır. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön