26 Şubat 2013

Karacan Akademi Maddi Konulardan Dolayı Kayıt İptali İsteği!

Ben tüm zorluklarla okumaya çalışan bir insanım yıl başında Karacan Dersanesine gittik ve indirimle 1200 tl karşılığında ilk dönem 5 ders ikinci dönem 5 ders olmak üzere 10 derse kayıt yaptırttık. Ve sınav günü geldi ben orada aldım derslerin hiçbirinde başarılı olmazken almadığım evde kendim çalıştığım derslerden başarılı oldum. Ve belki çok bir para değil 150 taksit yaptırdım ödemelerimi yapıyordum dershane yönetimine 150tl bile zorla ödediğimi ve ilk dönemim parasını ödediğimi ders almayacağımı kaydı sildirmek istediğimi söyledim.


Benden kalan tutarı nakit istediler ve ben 150 tl bile ödeyemezken zorluk çıkarttılar yardımcı olun bana lütfen biz zaten binbir zorlukla evlenmeye çalışıyoruz .

Gizem 812 Okunma

Cevaplar

  • Gizem27 Şubat 2013

    kendilerine bunu belirttiğim halde milli eğitimin paranın tamamını istediklerini belirttiler aksi halde kaydı silemiceklerini ki evlilik gibi bişeyin hangi evrağını gösterceni söylüyor milli eğitim bakanlığından tüketici hakemiyetine kadar bunları bildirdim ki kaldıki sizin zorunuzla bu dersaneye devam etsemde seneye en az 10 öğrencinizin bidaha size kayıt yaptırmıyacağını size temin ederim vede çevremdeki kayıt yaptırcak kişilerinde engelliyeceğimden şüpheniz hiç olmasın daha önce bu tür şikayetleri bu kurum hakkında gördüm inanmadım demekki insan başına gelmeden inanamıyor şu anda diğer bu şikayetleri olan arkadaşları destekliyorum.Bununla alakalı bir mücadeleleri olursa kesinlikle destek vereceğimi özellikle bilmenizi istiyorum .Madem bu kadar iyi kurumsunuz kayıt yapmadan önce bu kayıtı sildirmek isterlerse başına neler gelecek onları tek tek açık bi şekilde anlatmanız gerek öğrencilerinize.He eğer anlatılmıyosa kayıt sildirmek istenildinde kapalı kapılar arkasında bunlar açıklanıyosa bunlar sizin işinizi iyi yapamadığınızdan kaynaklanır.Buda çalışanlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini gösterir.

  • Karacan Akademi Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhabalar, Karacan Akademi olarak kurumumuz, Siz Sevgili öğrencilerine en kaliteli Eğitimi vermek için yoğun gayret içerisindedir. Biliyorsunuz ki Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup, Bakanlığın belirtmiş olduğu "İptal" şekillerine uymak zorundadır. Sözleşmenizde belirtilen İptal gerekçelerini yerine getiren her öğrencimizin iptal başvurusu kabul görmektedir. Başvurunuz bahsi geçen gerekçeler içerisinde ise sizlere konu hakkında arkadaşlarımız gerekli yardımı bulunacaklardır. Lütfen daha detaylı bilgi için bize ulaşınız. Teşekkürler... www.karacanakademi.com [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön