29 Mart 2013 #1714056

Karacan Akademi 8 Gündür Siparişim Gelmedi!

Ben kitap siparişlerimi 12. 03. 2013 tarihinde verdim. 15 ince gönderilmeye başlanacağı söylendi gelmedi, 25 inde dendi gelmedi. 27 sinde aradım bugün çıktı dediler fakat kargo takip numarasını vermediler, 28 inde aradım çok ilginçtir yine bugün çıktı dediler yine kargo takip numarası yok, 29 unda aradım kargo takip numarasını yüzüme telefon kapattılar, tekrar aradım yine takip numarası yok.


Yetkili kişi B. bey diye biri imiş. Ama oda yerinde hiç durmuyor ne zaman arasam yok deniyor yada dedirtiliyor. Beni arayacaklarını söylüyorlar ama kesinlikle arayan yok.

Sibel 149 Okunma

Cevaplar

  • Sibel02 Nisan 2013

    Karacan Akademinin yazılan tüm şikayetlere rağmen ne kadar duyarsız olduğu sürekli tüm şikayetlere standart cevap göndermesinden belli. Oranın sorumlusu olarak belirtilen Behiç beyi aradığımda yok dedirtti ve onu duyduğumu ve görüşmek istediğimi söylediğimde bile telefonlara çıkmadı. BİR DAHA ASLA KARACAN AKADEMİDEN KİTAP GETİRTMEYECEĞİM VE ALMAK İSTEYEN HERKESE ENGEL OLACAĞIM. BENİ MAĞDUR ETTİLER BAŞKALARINI DA MAĞDUR ETMESİNLER. .

  • Karacan Akademi Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhabalar, Konu hakkında arkadaşlarımız incelemeler yapıp en kısa sürede söz konusu gecikmenin giderileceğini bildirmek isterim. Türkiye genelinde çok yoğun talep oluşmasından dolayı gecikmeler yaşanmaktadır. En kısa sürede siparişleriniz elinize elinize ulaşacaktır. Lütfen diğer sorularınız için aşağıdaki irtibat adreslerimize başvurunuz; www.karacanakademi.com [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön