09 Nisan 2015

Karacan Akademi Kalitesiz Eğitim Haksız Kazanç!

KPSS Önlisans için kayıt olduğum dershanede özellikle Mat. İ****** T.'dan alınan eğitim hem eksik gün hem de yetersiz eğitim şeklinde tamamlandı. Bu döneme ait 750 TL olan ödemem bana dershanece hiçbir bilgi/iletişim sağlanmadan direkt avukata senetlerim verildi iletişim bilgilerim ya eksik ya da hiç belirtilmeden avukata verildiğinden avukat iş yerim üzerinden bana ulaşım sağladı.

Dershane yetkililerinden A*** beyi aradım neden bana bilgi vermeden avukata senetlerimin verildiğini sorduğumda siz yaşını almış insansınız borcunuz olduğunu bilmiyor muydunuz şeklinde aldığım küstah cevap karşılandı şaşkınım gereğinin yapılmasını rica ederim.

Rukiye 7.573 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye 27 Nisan 2015

    Firmadan hiçbirşekilde geri dönüş sağlanmadı asla bir daha bu firmanın yayını dahil hiçbir şekilde çalışmayacağım etrafımda herkesede böyle anlatacağım

  • Rukiye 13 Nisan 2015

    Şikayete rağmen firmadan geri dönüş olmadı 750 TL olan bırcumda bana haber verilmeksizin büyükkaya hukuk bürosu aracılığı ile icra takibine allındığından nakit olarak 1084 TL olarak tahsil edildi. Asla vede asla bir daha ne yayınevini ne de dershanesini kullanmayacağım bu dershane ve yönetimini her mecrada ve heryerde dile getireceğim.

  • Rukiye 13 Nisan 2015

    şikayet var a rağmen firma dönüş yapmadı borcum olan 750 TL'yerinede 1084 TL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön