04 Mart 2014

Karaca Züccaciye'nin Mağaza Yetkilisi Çok Kaba.

Annem Gaziantep sanko Karaca mağazasından yemek takımı, kaşık takımı, düdüklü almış. Daha sonra düdüklüyü kullandık düdüklü birden her tarafından sular fışkırtmaya başladı, çok kötüydü. Yeni evimiz eşyalarımız hiç biri kalmadı. Sonradan düdüklüyü aldığımız yere tekrar götürdük. Oradaki mağaza müdürü ürünü fabrikaya göndereceğini, daha sonra eğer yeni ürün gelirse iade alabileceklerini söyledi.

Yeni ürününüz geldi diye haber gelince annem mağazaya gitti oradaki bey çok kabacaa davranmış. Annemi kovmuş mağazadan eve gönderirim ister al ister alma demiş. Geri dönerse bende çöpe atarım. Biz almadığımız ve kullanmadığımız ürünün parasını ödüyoruz. Üstünede hakaretle dükkandan kovuluyoruz.

Özge 185 Okunma

Cevaplar

  • Özge 19 Mart 2014

    memnun değilim. şikayetimin mağza yetkililerine bildirildiği söylenmişti. fakat mağzaya gittiğimde zoraki değişim yapabildim. keşke geri iade şansım olsaydı. umarım aldığım bu ürünlerle problem yaşamam da birdaha o mağzayıda adınıda duymam. teşekkür ederim.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi05 Mart 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup düdüklüsünün değişim işlemi yapılarak, şikayetinin ise ilgili birimlere aktarılacağı bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön