Karaca Züccaciye'den Aldığım Ürünler Teslim Edilmedi.

Gamze İ. |

04.01.2015 tarihinde Karaca Züccaciye internet sitesinden verdiğim sipariş ayın 13.01.2015 olmasına rağmen kargoya verilmemiştir. Bu durum hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiç kimse telefonlarımı açmıyor. 444 5 572 no.lu müşteri hizmetleri resmen keyiflerine göre telefonları karşılıyorlar. Kaç oldu arıyorum açan yok, büyük ayıp. Gereğinin en yakın zamanda yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze İ.
  15 Ocak
  22:52

  bir daha asla karaca benim için olmayacak.

 • Gamze İ.
  15 Ocak
  22:51

  Benim sipariş ettiğim ürün stokta kalmadığı için para iadesi yapacağınızı söylediniz fakat 5 gün oldu hala bir para iadesi mevcut değildir eğer burada bir sonuca ulaşmazsa gerekli işlemleri farklı yollarla deneyeceğim bilginiz olsun. Para iademin en kısa sürede yapılmasını arz ediyorum. Acilen!

 • Gamze İ.
  13 Ocak
  10:21

  Madem ürün sizde yok bu kadar süre insanları bekletmeye ne hakkınız var ürünün olmadığını haber vermek için 9 gün beklemek zorunda değilsiniz. Ayrıca iadeyle alakalı siz beni değil yine ben size ulaştım bu kadar büyük bir firmanın bu kadar gereksiz bir sorun yaratması da muamma sizi esefle kınıyorum. Bundan sonra karaca benim yakınlarım için de bitmiştir.

 • 13 Ocak
  10:15

  Sayın ilgili,
  Müşterimizle görüşülmüş olup iade hakkında bilgi verilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr