22 Nisan 2014

Karaca Züccaciye''nin İnternet Sitesinden Ürün Gelmiyor

30.03.2014'te Karaca'nın online satış sitesinden 8055 sipariş no'su ile ekmek kutusu satın aldım. İlk kargoyla yanlış ürün geldi, iade ettim. Ardından kargo ile sadece fatura geldi. Defalarca Müşteri Hizmetlerini aradım net bir cevap alamadım. Bugün ürünü teslim aldım. Ekmekliğin üzeri jelatin kaplıydı.


Jelatini çıkarırken boyanın bir kısmı da çıktı ve keskin bir boya kokusu hissettim. Anlaşılan Karaca elinde kırmızı ekmeklik kalmayınca beyazı boyayıp paketleyip göndermiş. Ama acele edilmiş, hiç değilse boya tam kurusaydı da jelatinin izleri kutuya çıkmasaydı. Bu fiyasko ürünün iade alınıp paramın bir an önce iadesini istiyorum. Bir daha da Karaca'dan alışveriş mi, asla!

Aygen 250 Okunma

Cevaplar

  • Aygen27 Nisan 2014

    Ürünü iade ettim. Ardından bir ürün daha tarafıma gönderildi, müşteri hizmetleri sistemde arıza oluştuğunu, yanlışlıkla ürün gönderildiğini söyledi. 25 Nisan'da bu paketi de iade ettim. Gönderi kodu : 903472342856. Hala para iademi bekliyorum.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi22 Nisan 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürünü merkeze göndermesi durumunda iade işleminin başlatılacağına dair bilgi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön