27 Şubat 2014

Karaca Züccaciye Yemek Takımının Deseni Silindi

Karaca Züccaciye Mersin Palm Ctiy mağazasından almış olduğum 84 parça x5 yemek takımında desen silinmeleri oldu güvenerek almış olduğum yemek takımının bu şekilde olması beni çok üzdü mağaza ile görüştüm beni İstanbul merkeziyle görüşün dediler merkezle görüştüm aldığınız mağaza ile görüşün biz karışamayız dediler kısacası ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

Böyle bir firma anlayışı görmedim satış sonrası daha müşteri ile ilgilenmiyorlar. Ben ürünün iadesini istiyorum paramın iade edilmesini istiyorum. Yoksa hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Çünkü firma ilgilenmiyor,çok duyarsız bir firma, müşteriyi çok mağdur ediyor. Ürünü mağaza çalışanları bile inceledi haklısınız dediler.

Nurcan 296 Okunma

Cevaplar

 • Nurcan02 Mart 2014

  Aynı yemek takımı değişimini önerdiler ben boyası çıkan yediğimiz yemeğe zararlı boyasını veren bir yemek takımını ailemizin sağlık açısından kabul etmiyorum.Karaca ürünlerini kaliteli bulmuyorum.Paramın iadesini istiyorum.

 • Nurcan27 Şubat 2014

  evet benimle telefonda görüşüldü ama bana ürünün aynı ürünle değişimini önerdiler ama ben zaten desen atan ürünü size yani mağazanıza teslim ettim aynı ürünün değişimini kalitesine nasıl güvenerek değişebilirim hayır ben paramın iadesini istiytorum.

 • Nurcan27 Şubat 2014

  hayır ben karacanın ürünün kalitesine artık hiç güvenim kalmadı bu sebepten dolayı ürünün iadesini istiyorum.çünkü ben ürünü mağazaya teslim ederken iade istemiştim elimdeki belğedede aynen yazılıdır ama bu isteğimi hiç dikkate almıyorlar.

 • Karaca Züccaciye Temsilcisi27 Şubat 2014

  Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup değişim konusunda yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön