29 Ağustos 2013 #1982383

Karaca Züccaciye Yanlış Ürün ve Personel Tavrı!

Nisan ayında Karaca'nın Antalya Depoo şubesinden 1. 490tl lik yemek takımı+çatal bıçak+tencere seti ve kahvaltı takımı satın aldık. Ürünler Ağustos ayında defalarca mağazaya gitmemize ve aramamıza rağmen anca teslim edilebildi. Gelen ürünlerin hepsi yanlış. Satın aldığım ürünlerle alakası olmayan şeylerdi. Şubeyi aradık durumumuzu bildirdik. Doğru düzgün cevap bile vermiyorlar. Geri dönüş yapmıyorlar. Şubeyle tekrar irtibata geçtik. Stoklarında seçtiğim hiçbir ürünün kalmadığını söylediler.


Şaka gibi. Ben düğünüm için istedim 10 günden az bir süre var duyduğum bak. Mağazaya gittik, farklı ürünler seçmek için bu seferde istediğim ürünleri veremeyeceklerini söylediler. Biran önce çözüm istiyorum.

Gözde 127 Okunma

Cevaplar

  • Gözde02 Eylül 2013

    çözüm sürecimin hızlandırılmasını istiyorum.bu hafta içinde para iadesi yapılsın ki mağazanızın yaşattığı mağduriyeti giderebileyim. Kendime başka bir firmadan ürün alabileyim.12 Eylülde düğünüm var ve benim eşyalarım yok. Karaca ya da başka bir firma beni bu denli zor bir duruma sokamaz. Gereğinin bir an önce yapılmasını istiyorum.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön