Karaca Züccaciye Yanlış Ürün Teslimi

Ata Ata02 Temmuz 09:32

Karaca Home İnternet sitesinden almış olduğum 6 litre düdüklü tencere yerine başka 3 tane ufak tencere geldi. Siteden hesap oluşturmadan aldım ürünü ve şimdi iade yapamıyorum, sipariş takibi kısmından iade yapılmıyor 'Kolay iade' butonu aktif olmuyor. Müşteri hizmetlerinden sadece telesekreter konuşuyor yetkili birine ulaşılamıyor, Mağazaya gidince "internetten alışverişe biz değişim yapamayız " diyorlar. 

Resmen mağdur olduk 300 lira değerindeki ürün yerine ederi 100 lira ürün geldi resmen yanıltma bu sözde kurumsal firmanın böylesine yetersiz müşteri hizmetleri olması çok kötü. Derdimizi anlatacak kimse yok ama hakkımızı hukuki yollardan arayacağım!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Karaca Züccaciye Logo Karaca Züccaciye 02 Temmuz 12:03

Sevgili ATA B, Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Karaca Home Müşteri Deneyim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler