24 Şubat 2016

Karaca Züccaciye Teslimat Sorunları!

Karacadan tencere takımı aldım, fakat 8 günden beri teslim edilmedi. Mağazayı aradım, fakat cevap verilmiyor, bu konuda yardımcı olur musunuz!

Özge 261 Okunma

Cevaplar

  • Özge01 Mart 2016

    24 Şubat'ta şikayetimi bildirmiştim Karaca- Manisa Magnesia mağazasından 17 Şubat'ta aldığım ürün hala daha teslim edilmemişti. 24 Şubat da şikayetimi iletince firma müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş oldu ve firma mağaza personellerinin unuttuğu tespit edildi. Şikayetim üzerine hemen kargoya verileceği söylenmişti. 25 Şubat'ta Magnesia mağazasını arıyorum ve daha hala kargoya verilmediğini öğreniyorum zorlamam üzerine akşam teslim edeceklerini söylediler. Ben de durumu müşteri hizmetlerine bildirdim. Durum ile ilgileneceklerini söylediler ve son durum 27 Şubat ve tencere takımım daha hale teslim edilmedi 3 kere bildirmeme rağmen. Buradan anladım ki Karaca'nın müşterilerine verdiği değeri. Değer vermek yerine avutuyor, bugün getireceğim diye. Keşke firma çok talep edilirken müşterilerinize de değer vermeyi unutmasaydınız. Bu bu durumu paylaşacağım ki Türkiye anlasın.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi24 Şubat 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup ürün teslimatı ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön