11 Temmuz 2016

Karaca Züccaciye Tencerenin Sapı Yandı!

13.12.2015 tarihinde Ankara Şark Işık Ev Dizayn Halı Mobilya Etimesgut 03122607*** Arçelik bayiden çeyiz seti içerisinde bulunan Nilüfer tencere setimde bir kez kısık ateşte çorba yapmama rağmen tenceremin sapının hemen yanması sonucunda 25.04.2016 tarihinde Arçelik bayisine tenceremi bıraktık. Yalnız bu Arçelik bayisinden hiç ses çıkmaması üzerine 09.07.2016 kendimiz gidip tencereyi sorduğumuzda müşteri hatası olduğundan dolayı bir şey yapılmadığını ve bizi aradıklarını söylediler.


Arçelik bayisi tarafından hiç aranmadığım gibi tenceremde verdiğim şekilde hiç açılmamış bir şekilde tarafıma teslim edildi. Öncelikle bu Arçelik bayisinin ilgisizliği ayrıca Karaca'nın fabrikasına gittiğine dair hiçbir bilgilendirme kağıdı ve telefon dahi almadım. Bence bu Elvankent'te bulunan Arçelik bayisi Karaca Home 'un fabrikasına hiç tenceremi göndermedi. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Özge 321 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi02 Eylül 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup mağazalarımıza başvurması durumunda kulp temini konusunda yardımcı olunacağı bilgisi iletilmiştir. Karaca Müşteri Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön