18 Nisan 2013 #1750348

Karaca Züccaciye Şikayetime Duyarsız Kalıyor!

Karacadan almış olduğum tencere kulplarının eridiğini belirten bir şikayette bulunmuştum bundan 1 ay önce, karaca firması arayıp tencerenin fotoğraflarını istedi ve bende çekip gönderdim ancak o zamandan beri olumlu olumsuz hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı bilgi verilmedi. Karacanın bu şikayeti sonuçlandırmasını istiyorum çünkü bende sonuca göre tüketici haklarına/tüketici hakemine başvuracağım ya da çözüm yolu her neyse ona göre yapılması gerekeni yapacağım.

Demet 103 Okunma

Cevaplar

  • Demet04 Mayıs 2013

    Karaca 2 aydır konuya ilgisiz olduğu gibi üstüne yalan beyanda buluyor. Geri dönüş yapıp adresimi bile almasına rağmen 19 nisandan beri sessiz kalıp beni kandırmaya devam ediyor. Aslında kendilerini kandırıyorlar ama farkında değiiller . Karacadan yapmış olduğum alışverişten ve okadar paramı böylesine rezil markaya yatırdığım için kendime yazıklar olsun diyorum karacaya paramı helal etmiyorum ve konuyu tüketici haklarına taşıyorum. Size bu kadar zaman vermekle hata ettim zaten.

  • Demet26 Nisan 2013

    Bilgi verdiniz ancak hala gönderilen bi kulp yok ne zaman gelecek?????

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup müşteri memnuniyeti hizmet kalitemiz gereği kulp temini konusunda yardımcı olabileceğimiz bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön