10 Aralık 2014

Karaca Züccaciye Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

Karaca'dan katı meyve sıkacağı almıştım. Kullanımla alakası olmayan sebeplerle iç parçası kırılıyor. Ürünü götürdüm kabul edemeyeceklerini söylediler sattık sonrasıyla ilgilenmiyoruz dediler. 444'lü bir telefon numarası tutuşturdular elim,e numarayı arayınca da ilgilenemeyeceklerini ürünün garanti belgesinde yazan numarayı aramam gerektiğini söylediler.


Sonuç olarak ürünü en son aramam gereken yere ürünü kargolamam gerekiyormuş. Mağazaya gelen müşteriyi geri çeviren Karaca, hiçbir açık kapı bırakmadan sattık bitti diyebiliyor. Müşteri temsilcisi olarak telefonları cevaplayan kişilerde gayet rahat cevaplar verebiliyor.

Pınar 779 Okunma

Cevaplar

  • Pınar15 Aralık 2014

    Zaten buraya şikayetimi yazmakla bir şey olacağını düşünmüyordum. Karaca bana tekrar ve yeniden marka değerini göstermiş oldu. Buradaki şikayetim üzerinde ürünü hangi şubeden aldığımı sordular ve şikayetiniz iletildi deyip kapattılar :) Müşteri memnuniyetinden anladıkları budur. Dahada birşey alınmaz.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup elektrikli ev aletlerinde teknik servise başvurulması gerektiği konusunda gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Home Müşteri Hizmetleri Merkezi www.karaca-home.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön