28 Ekim 2016 #6804433

Karaca Züccaciye Satış Temsilcilerinin Yalan Söylemesi

Düğünüme daha zaman olduğunu ve kararsız kaldığımı belirttiğim halde Arenapark mağaza satış temsilcisi tarafıma 'Kutusu açılmadığı sürece 2 sene ürün değiştirme hakkım olduğunu, daha sonra beğendiğim bir model olması durumunda faturam ile birlikte değiştirebileceğimi' söyledi. Bende ona istinaden alışverişimi gerçekleştirdim. Şimdi değiştirmek istediğim için mağazayı aradığımda mağaza sorumlusu 'ürün değişimlerinin 15 gün içerisinde olduğunu, satış temsilcilerinin satış için bu şekilde yalanlar söyleyebildiğini , ancak yardımcı olamayacaklarını' bildirdi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda da tarafıma yine yardımcı olamamaktayız diye bilgi gelmiştir. Ben oradaki satış temsilcisine değil Karaca'ya güvenip alışveriş yaptım. Ama anladığım kadarıyla satış için yalan söylemekten çekinmeyen elemanları çalıştıran ve müşterisinin arkasında durmayan bir firma ile muhatabım şu an.

Kübra 461 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi27 Ocak 2017

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşme sağlanmış olup,talebiyle ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Karaca Müşteri Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön