19 Mart 2014 #2355352

Karaca Züccaciye Paramın İadesini İstiyorum

Karaca Züccaciye Neomarin'den 04/01/2014 tarihinde düdüklü tencere aldık. İlk kullanımda tencerenin ortası attı. Viaport Karaca'ya 13/02/2014' te verdik ve 13521 n'lu fişle servise 'değişim istemiyor, iade istiyor'' talebi ile gitti. Yaklaşık bir ay sonra Viaport mağazası arayıp ürünü iade alıyoruz ama ücret iadesi yapmıyoruz, yerine mağazamızdan istediğiniz ürünü alabilirsiniz dedi.


Karaca Züccaciye'yi arayıp biz ürün istemiyoruz paramızı iade edin talebimizi ilettiğimizde biz size döneceğiz dedikten sonra, bugün biz tekrar arayarak durumu sorduk ''firmanın teknik servis hizmetleri : iade olmaz istedikleri ürünle değişim yapabilirler buyurmuş. Hiçbir ürün almak istemiyorum, paramı iade edin lütfen.

Ferzander 155 Okunma

Cevaplar

  • Ferzander25 Mart 2014

    asla karacadan bir toplu iğne bile almam, ölüyo olsam bir bardak su almam

  • Ferzander20 Mart 2014

    Karaca 'DEĞİŞİM İSTEMİYORUM PARAMI İADE İSTİYORUM CEVABINIZ BENİM İÇİN YOK HÜKMÜNDEDİR' Çünkü şikayet sebebim zaten değişim istemiyorum, ürün ücretini iade istiyorumdan ibarettir. Ayıplı ürünün ücretini iade etmemek için müşterisine baskı uygulamaya kalkıyor. Az önce arayarak ücret iadesi olmadığı ücret iadesi için ürünün 3 kere teknik servise gidip gelmesi gerektiğini teknik servisin kararının esas olduğunu iletti. Firmadan 'ayıplı ürün satmalarına rağmen ücret iadesi yapmayacaklarını yerine değişim yapacaklarını tlf. ile ilettiler. Telefondaki sözlerini firmayı hukuken temsile yetkili bir kişinin imzası ile(yetki belgesi ve imza sirküleri ile beraber) FİRMA KAŞELİ yazılı olarak iletmelerini istedim. Firma adına beyanda bulunmak üzere müşteriyi Arayan kişinin yetkisi yokmuş,kurum olarakta yetkisi yokmuş, öyle dedi. SONUÇ: tarafımıza direttiğiniz değişimi İSTEMİYORUM. 1) PARAMIZI İADE EDİLMESİNİ İSTİYORUM başka bir şey istemiyorum. Söz Bir dahada sizi şikayet etmeyeceğim çünkü karaca mağazasına adımımı atmayacağıma yemin ediyorum. not: yetkisi olmayan bir karaca çalışanı bizi aramasın lütfen karacadan bu şikayetle kim ilgileniyorsa karaca adına haksız olarak ayıplı ürün için alınan para iadesine karar verme yetkisi olan biri görüşsün bizimle, yani şikayetin çözümüne yönelik karaca tarafından hiçbir olum yaklaşım tarafımızca görülememiştir.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz Müşterimiz ile görüşülmüş olup değişim konusunda yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön