26 Şubat 2013

Karaca Züccaciye Numune Olarak Gönderdiğim Orijinal Tabağım İade Edilmedi!

Kırık tabaklarım yerine, mevcut takımla ilgisi olmayan taklit tabaklarla ilgili şikayetimi aylar önce yazmıştım. Orijinal takımımdan Karaca ya tabak göndererek, aynısından istediğimi belirttim (kendi tabaklarını üretmekten yoksunlar) . Buna rağmen tarafıma gönderilen (ücretini ödediğim) tabaklar yine orijinal inden hem hamur hem kalite hemde boyut olarak farklıydı.


Bunun yanında orjinal tabağıma da Karaca el koydu. 4 aydır kırık tabaklarım sorununu çözemediği gibi şimdide orijinal tabağımı iade etmiyor. 2 aydır orijinal tabağım Karacada ancak tüm telefonlarıma rağmen müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Karaca güvenmek hayatımın hatasıydı.

Şerife 54 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi08 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Ürünlerimiz arasında kalite açısından belirtilen şekillerde fark bulunmamakta olup taklit olarak tabir edilen bir ürün grubumuz yoktur. Müşterimizin ürünü önceki seriden bir kahvaltı takımı olması nedeniyle parçanın şuan için stoklarımızda bulunmamasından dolayı temin işleminde gecikme yaşanmıştır. Müşteri hizmetlerimiz tarafından bilgilendirmeler yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön