29 Temmuz 2017

Karaca Züccaciye Müşteriye Verdiği Taahhütleri Yerine Getirmiyor

2015'te Karaca'dan tüm çeyiz setimi aldım. Yemek setinden cezvesine, tenceresine kadar Brandium mağazasından alırken tabaklarımda herhangi bir kırık olursa yerine yenisini bedelsiz bir şekilde vereceklerini beyan ettiler. Yemek takımımın servis tabaklarından bir tanesi çatlak çıktı. Ancak ben kutusunu evlendiğimizde açtım, yani biraz zaman geçti. Brandium mağazasına gittiğimde böyle bir değişimin söz konusu olmadığını söylediler. Bizimle ilgilenen satış temsilcisinin de Metrogarden mağazaya geçtiğini öğrendim.


Bu kez Metrogarden' a gittim ve satış temsilcisi bayanı buldum. Yenisini vermek üzere kayıt açtılar, çatlak olan sizde kalabilir dediler. Üzerinden birkaç ay geçince aradım, henüz işleme alınmadı, biz sizi arayacağız dediler. O gün bugündür sanırım üstünden 1 yıl bile geçmiş olabilir ne arayan var, ne soran. Kesinlikle taahhütlerinin arkasında duran bir firma değil.

Nilufer 887 Okunma

Cevaplar

  • Nilufer02 Ağustos 2017

    Henüz geri dönüş yapılmadığını bildirmek isterim.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi30 Temmuz 2017

    Sevgili Nilufer G., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön