20 Ocak 2014 #2243313

Karaca Züccaciye Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Trabzon Forum AVM de bulunan mağazanızdan her seferinde alış veriş için ürün beğeniyorum. Satış elemanları bana indirimli bir set gösterdiler ve istediğim yemek takımını seçebileceğimi söyledir. Ben beğendiğim yemek takımını söyledim bayan arkadaş erkek olan arkadaşa elimizde var mı diye sordu erkek görevli göz kaş işareti ederek kalmadı, sadece bu ürün var diyerek masada kurulu olan ve eskimiş bir yemek takımı gösterdi.


Ürünü almaktan vazgeçtim. Bugün yine mağazaya gidip tava almak istedim. Tezgahta duran tavanın kapalı olanını istedim fakat görevli bey bunun dışında yok tek kaldı diye açıklama yaptı. Ben iki tane almak istediğimi söylediğimde belki vitrinde vardır diyerek bayan arkadaşa yönlendirdi ve bayan arkadaş demek ki burada olduğunu unutmuş dedi. Ben bugünde ürünü almaktan vazgeçtim. Elemanlarınız müşterileri yanıltma yoluna girmişler ve müşteriyi kaçırıyorlar bilginize.

Zinnet 188 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup şikayetinin ilgili birimlere aktarılacağı bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön