11 Şubat
#11571763

Karaca Züccaciye Müşteri Hizmetleri Tavrı!

07.02.2019'da iptal ettiğim alışverişin para iadesi için aradığımda telefonu açan kaba ve gereksiz bilmiş halleriyle zerre kadar yardımcı olamayan koskoca Karaca firmasının müşteri hizmetleri 3 iş günü doldu para iademi yapar mısınız bunu buradan sormak istemezdim ama müşteri hizmetindeki şahıs bununla ilgili bilgi veremediğini söyledi keyfinizi beklemeyi düşünmüyorum.

Şükran Şükran 548 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi13 Şubat

    Sevgili Şükran Akar B., Talebiniz ile ilgili #940667 No.Sipariş icin 204.29 TL iade işlemi 340710805 referans no ile yapılmıştır. Bankanıza bağlı olarak iadenizin ekstrenize yansıması 3-10 is günüdür. İlgili görüş ve taleplerinizi 0850 25 25 572 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz veya Web talep formu doldurabilirsiniz. Bilginize sunarız. Karaca Çözüm Merkezi Saygılarımızla.

  • Şükran'ın Teşekkür Mesajı12 Şubat

    Teşekkürler

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi12 Şubat

    Sevgili Şükran Akar B., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları