13 Nisan 2013 #1739702

Karaca Züccaciye Kusurlu Malı Almıyor!

Aydın Karaca mağazasından aldığım emsan fishy 26 cm balık tavasında sorun yaşadım. bunun üzerine ham üretici firma ola amsan a hem de Karaca yetkilerine aşağıdaki şikayet yazısını gönderdim gönderdim. Aydın Karaca mağazasından emsan fishy 26 cm balık tavası aldım. ilk kullanımda bütün yağ ocağa boşaldı.


Tavayı incelediğimde sızdırmayı önleyici silikon contanın olmadığını gördüm. satın aldığım mağaza ürünü değiştirilmek üzere aldı. 15 gündür bir kaç kez uğradığım halde daha gelmedi yanıtından başka bir şey alamadım. temini bu kadar zor mu. ?Sonuçta, mağaza yetkileri ürünün artık üretiminin yapılmadığını para iadesi yapamayacaklarını yerine başka ürün verebileceklerini söylediler.

Orhan 508 Okunma

Cevaplar

  • Orhan30 Mayıs 2013

    Son yazım üzerine tekrar elefon ile arandım. İstenilen bilgiler ilettim. "Konu ile ilgileneceğiz en kısa zamanda çözümleyeceğiz" söylemi ve ne yazık ki sonuç sıfır. KARACA yı tekrar kınıyorum. Üç beş kuruşun peşinde değilim. Tüketici olarak ciddiye alınmak istiyorum.

  • Orhan13 Mayıs 2013

    Sanki suçlu imişim gibi. Ne kusurlu malı değiştiriyorlar. Ne para iadesi yapıyorlar. Değişmesi için teslim ettiğim üründen de oldum. Sunulan tek seçenek "değişik bir ürün almam ". Bu mantığı anlayabilmiş değilim. Neden ihtiyacım olmayan bir malı almak zorunda olayım? Kendimi aldatılmış hissediyorum. KARACA firmasını kınıyorum.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz mağazamıza başvurması durumunda kendisine yardımcı olunacaktır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön