27 Ocak 2014 #2259841

Karaca Züccaciye Karaca Garanti Kapsamındaki Parçayı Almıyor

Şimdiye kadar Karaca takımın kırık parça değişimi için 3 kere farklı bayileri denedim ve hepsinde aynı eziyeti yaşadım.Bu aynı konuda 2. şikayetim. Ömür boyu garanti, her bayide değişim yapılır, sadece kırık ürün yeterli denilerek satılan takımı asla kolaylıkla değiştiremiyorsunuz. Gittiğimde, sadece ücretli değişim yapabiliriz, aldığınız yerde değişir, 1 yılı geçtiyse değiştiremeyiz, faturasız olmaz, 2. parça ücretli bahaneleri ile defalarca geri çevrildim. Forum Ankara Outlet karaca çalışanları daha önceden zorla değişim yaptıkları halde 2. gidişimde fatura isteyerek geri çevirdi.İlkinde ise gelen parçayı vermek için ücret istemişti. Her seferinde farklı şeyler söylüyor, değişim yapmıyorlar.

Sıla 629 Okunma

Cevaplar

  • Sıla28 Ocak 2014

    Karaca yetkilileri "müşteri memnuniyeti adına" parçalarımı değiştireceklerini ama kırık parçanın değiştirilmesi gibi bir garanti olmadığını söylediler. Yani, ömür boyu garanti herhangi bir bayide parçanın değişebileceği gibi reklamlara İNANMAYIN. Değişim için gittiğim ankamall avmde ürün satmaya çalışan bir personel yine kırık parça değişimi olduğunu idda ediyordu ama sanırım onlarda böyle bir garanti olmadığını bilmiyor. En kısa zamanda bilgilendirilmelerini diliyorum.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup parça temini konusunda gerekli bilgiler iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön