20 Mart 2013 #1692994

Karaca Züccaciye İlgisiz Davranıyorlar!

3 ay önce aldığım çeyiz setinde çıkan birkaç problemli ürünü Optimum şubesine iade ettim 20-25 gün sonra cevap geleceğini söylediler fakat gelin görün ki 16 Aralık 2012 de teslim ettiğim ürünlerden hala ses çıkmadı. Optimum mağazasını sürekli aramama, müşteri hizmetlerine mail atmama rağmen bu ne ilgisizliktir. Bir süre ki bu kısa bir süre olacak! bekleyeceğim ama daha sonra Tüketici Haklarınıkullanıp şikayete gideceğim. Çeyiz hazırlamaktan soğuttular sağolsunlar, alana kadar herşey mükemmel ama.

Şeyda 42 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda03 Nisan 2013

    Ayrıca Optimum mağazanız için ayrıca şikayette bulunmak istiyorum gösterdikleri ilgisizlik için! bana direk ulaşabileceğim bir numara verirmisiniz?

  • Şeyda03 Nisan 2013

    ben hala ürünlerimi alamadım. Gecen hafta sonu gittim ve ürünlerin depoda olduğunu o an çıkaramayacaklarını söylediler. hafta içi bir gün gitmemi söylediler anlayamıyorum nasıl bir Müşteri Memnuniyeti anlayışınız var devlet dairesi gibi bugün git yarın gel.. Dün(02.03.2013) tekrar gittim, yarım saatten fazla bekletmelerine rağmen depoda ürünlerimi bulamadıklarını ve bugün kargo ile evime teslim edeceklerini söylediler. Tüm gün evdeyim kargo bekliyorum, Optimum mağazanızı arıyorum ulaşamıyorum. Yeter artık insanın sabrının da bir sınırı var.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup bilgilendirmeler yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön