21 Eylül 2018
Yorum Yap
#10932720

Karaca Züccaciye İade Edilen Ürünü Veriyorlar!

10.07.2018 günü Adana Optimum mağazasından 2.999 TL'lik çeyiz paketi aldım. Çeyiz paketinin içinde kız kulesi kahvaltı setinin ellerinde olmadığını birkaç gün içinde vereceklerini söylediler. Ürünü almaya gittim eve getirip açtığımda ürünün çizikler içinde olduğunu gördüm. Kutunun üstünde zaten e. y. t. 16.04.2018 tarihine aitti. Bana geri iade edilen ürünü vermişler. Bende ürünü iade ettim. Haftalarca ürünün akıbetini sorguladım. Mesaj geldi ürününüz iadesi kabul edildi. Size yeni gönderilecek diye.


Defalarca Adana Optimum mağazasını aradım ve Karaca müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturdum. Ama dönüş yapılmadı hep ben aradım bilgi aldım. 10.09.2018 aradığımda ürünün geldiğini Gaziantep'e göndereceklerini söylediler ama ürün bana değil Şırnak'a gitti. Şırnak'a gidecek üründe Gaziantep'e bana geldi. Aradım tekrar yanlışlık olduğunu 3-4 gün içinde ürünün teslim olacağını söylediler. Ürün 21.09.2018 11.30 evime geldi paketi açtığımda ürünler kırık içinde ve eksik çıktı. 11.40'ta aradım müşteri hizmetlerini beni mağazaya yönlendiriyorlar. Evlendim 2 ay geçti hala kahvaltı setim yok. Karaca pişmanlıktır. Keşke almasaydım. Ne mağaza ne müşteri hizmetleri kimse ilgilenmiyor. Ben kendim çabamla bu kadar oldu.

Neyhan Neyhan 776 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi21 Eylül 2018

    Sevgili Neyhan Ş., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler