31 Ekim 2014 #2789781

Karaca Züccaciye Hatalı Ürün, Personel Davranışı ve Kargo Sorunu

Optimum Karaca'dan aldığım kahvaltı takımı kırık ve desenleri deforme olmuş ulaştı. Yüksek ihtimal teşhir ürünüydü. Ürün değişimi için mağazaya gönderici ödemeli yolladım, açık adres ve 2 irtibat no.
bırakmama rağmen kargo evde olmama rağmen kapımı bile çalmadan, beni aramadan geri gitmiş. Kargoyu aradım sistemsel sorundan ötürü bilgi vermediler. Optimum mağazada kaba bir erkek çalışan, kargonun geri geldiğini ve tekrar göndermeyeceklerini söyledi.


Kargonun beni aramadığını kağıt bırakmadığını tüm gün evde olduğumu söyledim, "sizi aramak zorunda değil kağıt da bırakılmıştır. Diye bana yalancı muamelesi yaptı. Ya ürün iadesi ya da tekrar
gönderilmesini istiyorum. Çalışandan da şikayetçiyim.

Aybike 1.320 Okunma

Cevaplar

  • Aybike'nin Teşekkür Mesajı08 Kasım 2014

    Şikayetimin aynı günü bana ulaşıldı ve uzun görüşmeler sonucu zor da olsa kargo tekrar gönderildi ve bir şekilde bana ulaştı. Şayet böyle bir şikayette bulunmamış olsam kargo yine beni aramayacak ve bana ulaşmayacaktı. Çünkü adres bilgisi kargoya "yanlış" iletilmiş ve kendi hatalarını bana yüklemeye çalışmışlar. Hatalı adresin yer aldığı kargo kağıdı hâlâ mevcut. Aldığıma alacağıma pişman oldum gerçekten. Sadece benimle irtibata geçen müşteri hizmetlerinden Alev Hanım'a işini çok düzgün yaptığı için teşekkürlerimi iletiyorum. Onun sayesinde konu çözüme ulaşmıştır.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup teslimat ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılarak şikayetinin ilgili birimlere iletileceği bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön