10 Eylül
Yorum Yap
#10888935

Karaca Züccaciye Granit Tava Sapı Koptu!

Karaca’dan aldığım çeyiz setindeki granit tava ilk kullanımda sapı koptu ve yerine tekrar takılmıyor. Onun dışında aldığım sahan setindeki tavanın ilk kullanımda kulpu yandı. Kötü bir görüntüsü var kullanmıyorum. Verdiğim paraya yazık oldu.

Özlem 1.711 Okunma

Cevaplar

  • Özlem25 Ekim

    Karaca'dan aldığım granit setteki tavanın sapı koptu ürünü incelemeye gönderdim tamir olmadı ve ürünün devamı olmadığı için komple seti geri istediler ve aldığım fiyata başka bir ürün almam söylendi. Ben setimi komple değiştirmek istemiyorum sadece tava değişiminin mümkün olmadığını söylediler. Karaca sürekli mağduriyet yaratıyor hem ürünlerimi bu süre zarfında kullanamıyorum hem de çözümleri yok yeni bir granit seti ile değişim yaptığım takdirde maddi zarara uğruyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi11 Eylül

    Sevgili Özlem D., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.  Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler