21 Eylül
Yorum Yap
#10930362

Karaca Züccaciye Garanti Konusunda Vasat!

2016 tarihinde Forum Ankara Karaca mağazasından Cookplus.com düdüklü tenceresi aldım ve bu tencerenin 6 ay da bir tencere kapağındaki silikon değişmesi gerekiyormuş ve Karaca mağazasına gittiğimde bana denilen genel merkeze sipariş çekiyoruz ama genel merkez göndermiyor deniyor.


Faturam da mevcut bizi müşteri hizmetlerine yönlendiriyor ve müşteri hizmetlerini aradığım da bekletile bekletile ulaştığım da konun bizim ile alakası yok genel merkez ile ilgili diyor.


0212 412 44 00 oda mesai saatleri arasında açıkmış arıyorsun kimseye ulaşamıyorsun. Ben Karaca bu kadar küçük bir firma olduğunu bilmezdim yani bir daha Karaca' dan ne alışveriş yaparım ne de yakınlarıma ve arkadaşlarımı da alışveriş yaptırmam.

Önder 1.402 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi21 Eylül

    Sevgili Önder A., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.  Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler