18 Temmuz 2014

Karaca Züccaciye Düdüklü Tencere Kapağım Gelmiyor

2011 de Viaporttan yemek takımı, kaşık takımı, tencere seti ve iki düdüklü tencere aldım ve aldığım günden beri Viaport'takilerin sorumsuz davranışlarından dolayı da şikayetim hiç bitmedi. Önce tabaklar eksik geldi, sonra yanlış geldi. Aylar sonra tamamlandı.


Şimdi ise resital düdüklü kapağı servise gitti ama tam bir senedir kapağım bana ulaşmıyor, sürekli başka model kapak geliyor. 30 gün servis süresine riayet edilmediği için yurt dışında yaşadığım için her geldiğimde Karaca servis sorunlarıyla ilgilenmekten ve çözümsüzlükten bıktım. Resital düdüklü tencere kapağım yok. Bir daha Karaca almayacağım ve herkese de söylüyorum. Hem Viaport bayi, hem teknik servis kötü.

Familie 2.129 Okunma

Cevaplar

  • Familie26 Temmuz 2014

    firma beni aradi 10 gun oldu ,hala bir cozum yok.yurtdisina cikarsam bir yil daha kapak bana ulasmayacak.bir tencerenin kapagi ve iki yil cözümsüzlük böyle bir sey duyan var mi ?

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön