24 Mayıs 2016

Karaca Züccaciye Cepa AVM'deki Mağduriyetimiz!

Karaca Züccaciye mağazasından 3.000 liraya yakın aldığımız yemek kahvaltılık takımlarında ürünlerin hatalı olduğundan dolayı, bazı ürünleri geri götürüp değişimini istemiştik. Mağaza müdürü olan R**** Bey süre belirtmeksizin ''bu hafta geldi gelecek'' gibi sözlerle zaman kazanıp ürünleri bir türlü teslim etmemiştir. Sonradan yine aynı şekilde Karaca Züccaciye mağazaya gittiğimizde önceki mahkemelik olduğunu ürünlerin de ''Müşteri Hizmetleri yoluyla verilebileceğini'' söylediler.

Müşteri Hizmetlerine ''Bütün her şeyi faturası eksik olan bizdeki olan parçaların hepsini gönderdiğimiz halde mağazaya teslim ettiğinize dair bir belge istediler fakat mağaza herhangi bir şekilde bize böyle bir belge vermedi''. Bu mağduriyeti mağaza yaşattı bir mağduriyette karacanın kendisi yaşatıyor Cepa AVM güvenlik kameraları incelenir ise veya o zamanki mağaza müdürüne ulaşılır ise her türlü parçaların verildiği tespit edilir. Karaca Züccaciye'den şikayetçiyim!

Mustafa 286 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup şikayeti ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön