23 Ocak 2014 #2252689

Karaca Züccaciye Boya Veren Tencere Seti!

Eşim Karaca Elite Non-Stick Bahardalı Teflon Tencere Takımını çeyizine 2008'de faturasız indirimli olarak almış. 2013 Temmuzda evlendiğimizde kullanmaya başladı. Tencerelerin renkleri,kullanma kılavuzuna uymamıza rağmen ilk kullanımla solmaya başladı.Ocakta yemek pişirirken boyası sızıyor.


Tencereye dokunduğumuzda elimizi,yıkadığımızda bulaşık süngerini boyuyor. Renk veriyor diye artık kullanamıyoruz. Karaca'ya güvenerek aldığımız tencerelerin,sıradan tencerelerden bile çabuk bozulması bizi hayal kırıklığına uğrattı. Aldığım bayiye gittiğimde Müşteri Hizmetleri’ni aramamı söylediler. Müşteri Himetleri ise fotolarını mail atmamı istedi,fakat Karaca’nın mail adresleri çalışmıyor.Artık Karaca’ya güvenip de bir şey almayız.

Ahmet 183 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet25 Ocak 2014

    Şikayetimiz Karaca'nın teflonu ile ilgili değil, boyasının akmasıyla ilgiliydi. 2 yıl garantisi olduğu için olumsuz yanıt aldık. Halbuki sadece 4-5 ay kullanabildik. Üzülerek belirtmek istiyorum ki, uzun yıllar kullanmak istiyorsanız (2 yıldan uzun) Karaca'nın teflon ürünlerinden uzak durunuz.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürün görselini ve ya modelini belirtmesi durumunda yapılan incelenme neticesinde bilgi iletileceği belirtildi. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön