21 Eylül 2013 #2024313

Karaca Züccaciye Arızalanan Düdüklü Tencerenin Tamir Edilmemesi!

6 nisan 2010 gibi Trabzon forumdan aldığımız düdüklü tencere arızalandı. 11 temmuz 2013 tarihinde Trabzon forum karaca mağazasına ürünü tamir için götürdük. Bugün 20 eylül 2013 ve hala tencere gelmedi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda melek hanım diye birisi parça beklediklerini söyledi. Ben ısrar edince karaca dan ürün almak sizin tercihiniz tercih etmeseydiniz diye de hakaret etti. Hani ürünleriniz ömür boyu garantiliydi. Tencerenin gittiğine mi, yoksa işittiğimiz hakarete mi yanalım.

Ahmet 2.079 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet11 Kasım 2013

  sonunda yeni tenceremizi aldık (1 ay kadar önce)

 • Ahmet02 Ekim 2013

  hah o kadar bekledikten sonra neyleyim ben.üstelik o kadar iyi bir müşteri hizmetleri sorumlunuz melek hanım olduktan sonra

 • Ahmet02 Ekim 2013

  ben de müşteri hizmetlri sorumlusu melek belçim ya da balçım soyadını tam hatırlayamıyorum onun hakkında gerekenin yapılmasını rica ediyorum. müşterilere bu kadar kötü davranmaya hakkınız yok ben yine de yüm dostlarımı karacayı tercih etmemeleri için uyaracağım.

 • Karaca Züccaciye Temsilcisi02 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimizin ürün değişimi yapılarak sorunu çözümlenmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön