04 Eylül 2013 #1992289

Karaca Züccaciye Aldığım Ürünü Teslim Etmedi!

Mayıs 2013 tarihinde Historia AVM'deki Karaca Züccaciye mağazasından aldığımız Çatal Kaşık Bıçak Seti halen bize teslim edilmiş durumda değildir. Mağaza farklı tarihlerde yaptığımız 2 başvurudan sonra hala cevap alınamayınca, Müşteri Hizmetlerini de aradık. Fakat net bir cevap dahi veremediler.


Stoklarda olmadığını ama Ağustos ayı içerinde mutlaka teslim edeceklerini söylediler. Eylül başında tekrar aradığımda ise henüz net bir bilgiye sahip olmadıklarını söylemekle yetindiler. Mayıs ayından bu yana parasını ödediğimiz ürünü alamamış durumdayız ve bu Karaca'nın umrunda bile olmamaktadır.

Emre 71 Okunma

Cevaplar

  • Emre12 Eylül 2013

    4 ay bekledikten sonra bu konuda hatalarını küçük bir jestle bile kapamayı uygun görmeyen KARACA sadece özür dilemeyi yeğlemiştir. Kendilerinden bir daha asla bir şey almayacağımı ve eşime dostuma da tavsiye etmeyeceğimi burada samimiyetimle beyan ederim.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürün teslimatı gerçekleşmiş olup,gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön