13 Eylül
Yorum Yap
#10897299

Karaca Züccaciye Aldığım Üründe Renk Atma Ve Kavlama Tarzı Bölgesel Deformasyon Var!

İskenderun Prime Mall AVM Karaca mağazasından aldığım üründe renk atma ve kavlama tarzı bölgesel deformasyon var. Ürün kullanılmış gibi. Mağazadan eve kargo olarak teslimini istedim ve teslim gerçekleşti. Ancak ürün eski gibiydi yukarıda belirttiğim gibi sıkıntılıydı. İade için ilgili mercilerle ve müşteri hizmetleriyle de görüştüm. Ancak iadeyi ürünü mağazaya getirerek elden yapmam gerektiğini, kargo ile mağazaya iade gerçekleştiremeyeceğim ifade edildi.


Ben mağazadan diyelim ki koskoca bir çeyiz seti aldım kolilerce, ağır ve büyük ebatlı. Bunu da mı tek başıma elimle taşıyıp mağazaya iade etmem istenecek. Hangi çağda yaşıyoruz? Müşteri memnuniyeti sadece satışta değil tüm süreç boyunca devam etmeli. Gereken özen ve çözüm için kargoyla mağazaya iadenin kabul edilmesini istiyorum. Su takımını eskimiş soyulmuş gönderince müşteri mi suçlu oluyor yoksa satıcı mı? Tabi ki iade etmek için almadım ama iade edilecek ürün gönderildiyse bunun sorumluluğunu da şirket karşılamalı.

Betül 559 Okunma

Cevaplar

  • Betül13 Eylül

    Olumlu bir dönüş olsaydı ben iade yerine değişim yapardım. Ama şirket anlayışı müşteriyi memnun etme üzerine kurulu değilmiş ne yazık ki.

  • Betül13 Eylül

    Ürünü mağazaya taşımakta problemim olduğu İçin çözüm üretmenizi ve kargo ile göndermeyi talep ettim. Bu cevap bana yardımcı oldu mu sizce? Koskoca bir çeyiz setini almış olsaydım yine 4 büyük ağır koliyi müşterinize kucaklayıp mağazaya getir mi diyeceksiniz? Güvenerek alışveriş yapıyoruz ufak bir problemi çözmekte yetersiz kalıyorsunuz.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi13 Eylül

    Sevgili Betül H., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.  Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler