14 Kasım 2017
Yorum Yap
#9786805

Karaca Züccaciye 3 Ayda Teslim Edilmeyen Ürüne Ödediğim Parayı Geri Alamıyorum

13.08.2017' de Viaport Karaca'dan 1.110 TL'lik Çelik Tencere setini kampanyadan aldım ellerinde olmadığı için adrese gönderileceği bilgisi verildi. Bayram nedeniyle max. 3 hafta içinde ulaştırılacaktı. 16.10.17 tarihine kadar bekledim, sonra müşteri hizmetlerini aradım. Üründen ellerinde yoktu. Mağazadan aldığım bilgiye göre ürün sonu olmuş. Başka ürün alıyorum, iptal edin ve kartla peşin ödediğim ücretin iadesini yapın talebinde bulundum. 2 gün sonra 18 Ekim'de arandık, ürün kargoya verildiği bir sonraki salı (24.10.17) ye kadar elimizde olacağı söylendi. (bu nasıl bir kargo demedim bekledim) Ürün yine teslim edilmeyince 27 Ekim'de bir daha kayıt açtırdım ve üstüne basa basa "para iadesi istiyorum" diye yazdırdım. Bugün 14 Kasım halen ne üründen bir haber var ne de paradan. Bugün bir daha kayıt açtırdım. Sözde mail göndermişler, 6 Kasım'da da bana ulaşmamış. Tekrar gönderin maili dedim göndermediler.

Hüseyin Hüseyin 842 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin14 Kasım 2017

    Bu kadar otomat kokan cevaplarla değerli vaktinizi harcamak yerine empati kurup süreci hızlandırın lütfen. Ben bir sorun çözmenizi değil vermediğiniz ürün için tahsil ettiğiniz ücreti iade etmenizi bekliyorum.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi14 Kasım 2017

    Sevgili Hüseyin K., Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler