Karaca Züccaciye Yemek Takımının Deseni Silindi.

Nurcan E. |

Karaca Züccaciye Mersin Palm Ctiy mağazasından almış olduğum 84 parça x5 yemek takımında desen silinmeleri oldu güvenerek almış olduğum yemek takımının bu şekilde olması beni çok üzdü mağaza ile görüştüm beni İstanbul merkeziyle görüşün dediler merkezle görüştüm aldığınız mağaza ile görüşün biz karışamayız dediler kısacası ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

Böyle bir firma anlayışı görmedim satış sonrası daha müşteri ile ilgilenmiyorlar. Ben ürünün iadesini istiyorum paramın iade edilmesini istiyorum. Yoksa hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Çünkü firma ilgilenmiyor,çok duyarsız bir firma, müşteriyi çok mağdur ediyor. Ürünü mağaza çalışanları bile inceledi haklısınız dediler.

Etiketler :

Desen - Boya - Yazı Silinme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan E.
  02 Mart
  21:24

  Aynı yemek takımı değişimini önerdiler ben boyası çıkan yediğimiz yemeğe zararlı boyasını veren bir yemek takımını ailemizin sağlık açısından kabul etmiyorum.Karaca ürünlerini kaliteli bulmuyorum.Paramın iadesini istiyorum.

 • Nurcan E.
  27 Şubat
  13:07

  evet benimle telefonda görüşüldü ama bana ürünün aynı ürünle değişimini önerdiler ama ben zaten desen atan ürünü size yani mağazanıza teslim ettim aynı ürünün değişimini kalitesine nasıl güvenerek değişebilirim hayır ben paramın iadesini istiytorum.

 • Nurcan E.
  27 Şubat
  12:46

  hayır ben karacanın ürünün kalitesine artık hiç güvenim kalmadı bu sebepten dolayı ürünün iadesini istiyorum.çünkü ben ürünü mağazaya teslim ederken iade istemiştim elimdeki belğedede aynen yazılıdır ama bu isteğimi hiç dikkate almıyorlar.

 • 27 Şubat
  12:14

  Sayın Yetkili
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup değişim konusunda yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr