Karaca Züccaciye Ürün Teslimatı...

Mekselina S. |

Adana Optimum Karaca Züccaciye'den yapmış olduğum 152201600*******91 fatura No. 'lu 3.693,93 TL tutarlı ürünlerim 13.02.2016 günü teslim edilmiştir. Ürünleri açtığımda aldığım kahvaltı takımının kolisi gelişi güzel yapılmış olmakla beraber 2 adet servis tabağı kırılmıştır. Yine aynı alışverişte bulunan yemek takımındaysa çorbalık ve 2 adet servis tabağım kırılmıştır. Tabağımın biri zaten tuzla buz olmuş. Mağazayı aradığımda kolileri Oraya götürmem gerektiği söylendi. Bu benim hatam olmadığı halde gün boyunca zor durumda kalarak bu işlemlerle uğraştım ve telefonda resim çekip göndermemi bu şekilde yardımcı olacaklarını söylediler. Bu yüksek tutarda alışverişte böyle bi sorumsuzluk olması sebebiyle ürünlerimin tamamının iade edilip yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mekselina S.
  09 Mart
  13:15

  Kırılan ürünlerimle ilgili ortalama 1 ay geçmiş olmasına rağmen hala ürün teslimatı yapılmadı. Karaca Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda ürünlerin gelişiyle ilgili ürünü aldığım şubeyle görüşmem gerektiği söyleniyor. Aldığım mağaza ile görüştüğümdeyse merkez kaynaklı gecikme olabileceği tarihle ilgi kesin bilgi verilemeyeceği söyleniyor. Mağduriyetimin artık giderilmesini rica ediyorum!

 • Mekselina S.
  23 Şubat
  12:01

  Şikayetimle ilgili geçen hafta dönüş sağlanarak, ürünlerimin tamamının iadesinin mümkün olmadığı söylenmiştir. Diğer gerekli işlemlerin yapılacağı, kırık parçaların yenisiyle değiştirileceği söylenmiştir. Bugün hala ürünlerim gelmemiş olmakla birlikte Karaca müşteri hizmetlerine de ulaşım sağlayamamaktayım. Kaç defa aramış olmama rağmen ulaşım sağlanmıyor. Lütfen artık gerekli işlem ne ise yapılsın ve ürünlerim en kısa sürede elime ulaşsın!

 • 18 Şubat
  14:34

  Sayın Yetkili,
  Müşterimizle görüşme sağlanmış olup şikayetinin ilgili departmanlarımıza iletildiği gerekli sorgulama ve değerlendirmelerin yapılacağı bilgisi paylaşılarak parça temini konusunda işlem yapıldığı bilgisi aktarılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr

 • Mekselina S.
  18 Şubat
  13:05

  Bugün hala dönüş yapılmaması üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Cevap alamadım mesaj bıraktım hala dönüş olmadı. Lütfen acil bir dönüş bekliyorum konuyla ilgili.

 • Mekselina S.
  17 Şubat
  16:56

  Şikayetimle ilgili sorumlu firmadan bir dönüş bekliyorum hala!

 • Mekselina S.
  16 Şubat
  19:44

  Elimde bu şikayetle ilgili görüntüler de zaten mevcuttur. Ürünlerimin kırık halleri tek tek çekilmiştir. Gerekirse tüketici haklarına da başvuracağımı bildiririm...

 • Mekselina S.
  16 Şubat
  18:06

  Telefon numaram güncellenmiştir. Güncel numaramdan dönüş yapabilirsiniz.

 • 16 Şubat
  17:53

  Sayın Yetkili,
  Müşterimize iletmiş olduğu gsm numarasından ulaşılamamış olup e-maille gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Tarafımıza dönüş yapılması beklenmektedir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr