20 Haziran 2016

Karaca Züccaciye Ürün Değiştirme Mağduriyeti..

Şubat ayında Mall Of İstanbul'da bulunan Karaca Mağazanızdan Evlilik paketi setini aldım. 8 Şubat tarihinde ürün kargo ile evime geldi. Ürünleri kontrol ettiğimde salata tabağımın kırık olduğunu gördün. İş yoğunluğum nedeniyle ürünü ancak 11 Mart tarihinde mağazanıza getirdim.

Tabağı teslim ederek form doldurdum ve 20 gün içerisinde tabağın şubeye geleceğini tarafıma da telefon ile bilgi verileceği iletildi. Herhangi bir bilgi gelmediği için şubenize Nisan ayında uğradım, stoklarda sorun olduğu 1 hafta içerisinde ürünün geleceği bana haber verileceği söylendi.

2 Haziran ablam şubenize gelerek sorduğunda yetkili S*** hanım ürünün en geç 10 gün içerisinde kesin geleceği bilgisini vermiş ve beni arayacaklarını iletmiş ama yine sonuç alamadım. 19 Haziran mağazanıza geldim tabak yine yok! Mart ayındaki kayıtların olmadığı haziranda kayıt alındığı söylendi, 11 Mart kaydıma ne oldu? Tabak hala yok!

Zehra 202 Okunma

Cevaplar

  • Zehra 27 Haziran 2016

    Merhaba, ürün kargo ile 24 Haziran'da evime bırakıldı, akşam paketi açtığımda ise başka bir süprizle karşılaşmış oldum. Gelen ürün tamamen farklı bir tabaktı. Sanırım Firmanız evlilik paketi olarak sunmuş olduğu ürünlerden de bir haber, gelen tabak ne o kampanyada ki tabaklara ne de benim almış olduğum ürüne ait. Bu kadar ilgisiz, gelişi güzel iş yapan bu Mall of İstanbul da ki karaca çalışanlarına yazıklar olsun! Kırık tabak değişimi bu kadar zor olamaz, olmamalı 4 ay içerisinde gelmeyen salata tabağım ve sonunda oh be geldi derken kullanılmış teşir ürünü bir tatlı tabağı! Böyle kurumsal bir firmaya bu personeller ne diyeyim karaca İnsan Kaynkaları çok iyi alım yapmış bravo size! !

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşme sağlanmış olup şikayetinin ilgili departmanlarımıza iletildiği gerekli sorgulama ve değerlendirmelerin yapılacağı bilgisi paylaşılarak ürünlerin mağazamıza çıkışının sağlandığı bilgisi aktarılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön