17 Ağustos 2017

Karaca Züccaciye Ürün Değişiminde Vade Farkı İstemesi.

Özdilek park AVM'deki Karaca şubesi'nden yaklaşık 2 ay önce tava seti almıştık. Setin ilk kullanımda yanması ve kararması sebebiyle geri götürdük. Dün ürünün incelendiğini ve değişim hakkımız olduğu söylendi. Ancak aynı seti almak istemedim. Tekrar kararacaktı. Bize 144 TL alışveriş hakkımız olduğu söylendi. Bizde o rakama eşdeğer başka ürün aldık. Kasaya geldiğimizde ise bize vadeli fiyatının 164 TL olduğunu söyleyerek fiyat farkı talep ettiler. Biz bir ödeme yapmadığımız halde nasıl olur da kredi kartıyla ödeme yapılmış gibi davrandılar.

Paramızı iade edin biz nakit alalım, o zaman vade farkı ödemeyelim dediğinizde de bizden kredi kartı slip ini istediler. Fatura var elinizde pos slipinin ikinci nüshası var zaten. Müşteriyle bu kadar uğraşmak ve uğraştırmak nedir? Ürünü değiştirmedik. Tekrar tavayı zorla verdiler bize. Almak zorundasınız dediler. Telefonla kimseye ulaşamadık ayrıca.

Mevlüt 877 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt31 Ağustos 2017

    Sadece teşekkür yani. Çozum adına en ufak bir girisimde bulunmayacaksiniz sanırım. Eğer oyleyse hakkımı farklı yerlerde aramayi düşünüyorum.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi18 Ağustos 2017

    Sevgili Mevlüt Tosun, Değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karaca olarak müşterilerimize keyifli ve sıcak bir alışveriş ortamı sağlayarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için sizlerden gelen öneri ve şikâyetler doğrultusunda faaliyetlerimize yön verdiğimizi belirtmek isteriz. Bildiriminiz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. Karaca Müşteri Deneyim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön