Karaca Züccaciye Ürün Değişim Sorunu!

Mehmet Y. |

22 parça Karaca Züccaciye Erguvan Çelik Tencere Setini Niğde Karaca Bayiisi Avşar Paşa bahçeden alınmış olup, düdüklünün pişirme sorunu ile karşılaştığımızda ürünü alınan yere götürdüm ve ürünün kendi sattıkları ürün olmadığını belirtti. Ürün kutusunda Avşar Paşa Bahçeye gönderilmiş irsaliye numarası bulunmakta.

İtiraz edince ürünü aldılar fotoğrafını karaca yetkilisine gönderdiler eski bir ürün olduğunu parçası olmadığını yinede gönderin bakalım dediğini ifade etti ve gönderildi. Numaramı aldılar bilgi vereceklerdi 1 ay gibi süre sonrası sormak için uğradığımda yeni ürün göndermişler ve benden değişim ücreti olarak 78 TL para istediler. Tarafımdan alınan paranın usulsüz olduğunu düşünmekteyim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  10 Nisan
  18:15

  Sayın Üretici;
  Düdüklü tencerenin çözümlenemeyecek nasıl bir arızası olabilir ki? Ürün değişikliği adı altında çözüm ürettiğinizi ifade ederek mağdur müşterilerinizden para karşılığında yeni ürün göndererek mi sorunu giderdiğinizi ifade edebiliyorsunuz? Sorunu çözümle yemediğiniz için müşteriye yeni ürün göndereceğiniz i göndereceğiniz ürününde fiyat farkı olacağını ürün gönderildikten sonra söylememeniz gerekmez mi? Belki de benim bu ürüne verebileceğim param yok. Fiyat farkı olarak istediğiniz ücrete daha uygun ve tamiri yapılabilecek ürün alınabilirdi. Lütfen sizlere yazılan şikayetleri antipati kurarak ilgilenirseniz sevinirim.

 • 10 Nisan
  17:40

  "Sayın yetkili
  Müşteri memnuniyeti hizmeti gereği garanti süresi tamamlanmış faturası olmayan ürünlerde fiyat farkı ve üst model verilerek yardımcı olunmaktadır müşterimize bilgi verilmiştir
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr
  "