03 Şubat 2016

Karaca Züccaciye Ürün Değişikliği!

Karaca'dan aldığım Düdüklü Tenceremin kulplarının yanması üzerine başvurduğumda kulp değişikliği yapılacağı söylendi ancak 6 ay gelmedi daha sonra tekrar şikayetim üzerine tekrar gittiğimde düdüklü tenceremi ana bayilerine İstanbul'a gönderdiler. daha sonra ise tencerenin kendisinde de hata olduğu söylendi ancak kampanyadan aldığım ürünün stoklarında kalmadığını benim yeni bir ürün almamı istediler.

Ancak alabileceğim en ucuz tencere için bile 50 TL fark ödemem gerekti. Garantisi devam ederken şikayetimi bildirdim halde bu süreç 6 ay sürdü ve sorunum kesinlikle çözülmedi, yeni bir ürün almak zorunda bırakıldım. Ayrıca ekstra para ödemek zorundayım tekrar düdüklü tencere alabilmek için.

Gülsen 313 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşme sağlanmış olup olup şikayetinin ilgili departmanlarımıza iletildiği gerekli sorgulama ve değerlendirmelerin yapılacağı bilgisi paylaşılarak ürün değişimi konusunda mağazamız tarafından yardımcı olunacağı bilgisi aktarılmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön