02 Kasım 2013

Karaca Züccaciye Ücret Ödenmesine Rağmen 3,5 Ayda Teslimat Yapılmadı!

Bundan 3,5 ay kadar önce Karaca Züccaciye 'den çeyiz seti aldım. Parasını peşin nakit olarak verdim. Eksik modellerimiz var diyerek bizi bu zaman kadar beklettiler. Şu gün gönderiyoruz, bu gün gönderiyoruz diyerek bu zamana kadar bekledik.

İki gün önce arayıp verdiğim peşin ve nakit ücretin iadesini istediğimde ise talebimin kurulda görüşüleceğini Cuma gününe kadar beklemem gerektiğini söylediler. Hem suçlular hem de "Biz bu müşteriye 3.5 ayda teslimat yapamadık. Şimdi ücretini iade istiyor. Acaba iade etsek mi?" der gibi kurulda görüşüyorlar ve hala dönüş olmadı.

Adem 90 Okunma

Cevaplar

  • Adem05 Kasım 2013

    Uzun telefon ve mail trafiğinin ardından 1 Kasım 2013 Cuma günü müşteri hizmetleriyle görüşmemde aynı Cuma günü mağazaya gidersem iadenin yapılacağını söylediler. Aradaki mesafenin oldukça uzak olmasından dolayı ve işimden dolayı gidemedim. Dün 04.11.2013 günü akşam saat 17.30'da iş yerimden çıkıp 20.15 de mağazaya gittiğimde kasada para olmadığı bu nedenle yarın (Bugün 05.11.2013) gelirseniz iadenizi yapalım" şeklinde bir yaklaşımla karşılandım. Bu gün de aynı yolu gideceğiz bakalım neyle karşılaşacağım.

  • Adem05 Kasım 2013

    firma çözüm sürecinde tamamen sıfır

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi05 Kasım 2013

    Sayın Yatkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup mağazamıza başvurması durumunda ücret iadesinin yapılacağı bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön