30 Ekim 2013

Karaca Züccaciye Tencerelerim Kararma Yaptı,Cezveler Akıtıyor!

Çeyizim için aldığım Karaca tencere seti ilk kullanımda kapkara oldu. Aldığım mağazaya 21. 09. 2013 tarihinde geri götürdüm ve merkeze gönderildi. Ancak konu ile ilgili 1 ay geçmesine rağmen hala bir cevap alamadım. 08. 09. 2013 tarihinde nikahım oldu ve evime gelen misafirlerim oluyor ancak tencerelerimi kullanamadığım için Karaca Züccaciye tarafından çok mağdur duruma düşürüldüm.

Aynı şekilde setin içerisinde aldığım cezvelerin hepsi akıtıyor. Gönderdiğim ürünlerin akıbeti her ne kadar belli olmasa da ve geri dönüş yapılmasa da bu ürünleri kabul etmeyeceğimi belirterek, elimdeki bütün setin kalan parçaları ile birlikte iadesini istiyorum! Ve Karaca Züccaciye'den bir daha asla bir ürün almayacağım!

Büşra 199 Okunma

Cevaplar

  • Büşra 08 Kasım 2013

    Öncelikle merkezinizin değil, mağazanızın yardımından dolayı mağaza çalışanlarına özellikle teşekkür etmek istiyorum. Ürün değişimim başka bir seramik tencere takımı ile yapıldı evet ancak başka bir şeye ihtiyacım olmadığı için kalan para bakiyemin iade edilmesini istiyorum!

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi08 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürün değişimi mağazamız tarafından yapılarak sorun çözümlenmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

  • Büşra 04 Kasım 2013

    BU ŞİKAYETİME VE BU KADAR BEKLEMEME RAĞMEN HALA GERİ DÖNÜŞ ALAMADIM!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön