Karaca Züccaciye Tencere Takımını Beyaz Teflonu Soyuldu!

Melek Ş. |

2013 yılında Siirt'te Tomris ticaretten satın aldığım Karaca Aprikot serisi beyaz teflon tencere takımımın beyaz teflonu soyuluyor. Karaca müşteri hizmetlerini aradım ve bana ürünü satın aldığım yere götürmemi söylediler. Fakat ben ürünleri çeyizim için aldım ve evlenip başka bir şehre yerleştim ayrıca ürünlerin marka güvenirliğine inandığım için garanti belgesini de umursamayıp attım sanırım çünkü bulamıyorum. Şimdi ürünlerin beyaz teflonu soyuluyor ve sağlığımızı tehdit ediyor. Müşteri hizmetleri bu konuda çok ilgisiz garanti belgesi istediler ama elimde yok. Karaca markasını tercih ettiğim için çok pişmanım 1 yıl gibi kısa bir sürede nasıl olur da tencerelerin teflonu soyulur .

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Belgesi Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melek Ş.
  27 Ekim
  20:05

  Elimde faturam ya da garanti belgem olmadığı için ürünlerin kargosunu ödemem şartıyla ürünleri inleyeceğinizi değişim ya da tamirini sağlayacağını belirttiniz. 3 tencere için neredeyse onları satın aldığım kadar para ödedikten sonra ne anladım müşteri memnuniyetinden. Ürünlerin kargo ücretini ödemeyeceğim ve bir daha asla karaca ürünlerini satın almayacağım ve etrafımdaki herkese tencerelerimi gösterip yaşadığım problemi anlatıp sizi tavsiye etmeyeceğim.

 • Melek Ş.
  18 Ekim
  19:30

  Elimde fatura yok ve ürünü aldığım şehirde yaşamıyorum dedim. Firma sorunumuz çözmek için çaba göstermedi. Ürünü Karaca firmasına yollayayım kargo şirketiyle ve fatura yok umarım sorunum çözülür.

 • Melek Ş.
  16 Ekim
  20:35

  Karaca sorunumu çözmek adına yeterince çabalamadı. Benden ürünlerin fotoğraflarını istediniz yolladım. Ana geri dönüşler şöyle oldu " ürünleri faturası ile birlikte aldığınız yere götürün tarafımıza iletisin" şikayetim belirttim ürünleri satın aldığım şehirde yaşamıyorum evlenip başka şehre yerleşim dedim. Ayrıca fatura da yok attım marka güvenilir dedim ürünlerde problem yaşamam dedim ve faturayı attım. Karaca'dan alışveriş yaptığım için gerçekten çok pişmanım çünkü ilgisiz ve kalitesiz bi hizmet sunuyorsunuz.

 • Melek Ş.
  16 Ekim
  20:28

  Yaşadığım problemi çözemedim ve hiç birşey çaba göstermesinin sadece beni resim tıklayarak uğratıldı.

 • 13 Ekim
  11:07

  Sayın Yetkili
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürün görselini iletmesi durumunda yapılan incelemeler neticesinde yardımcı olunabileceği bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr