27 Ağustos 2013

Karaca Züccaciye Tencere Setinin Kulpları Yandı!

Karaca'dan aldığımız çeyiz tencere setinin kulpları birkaç kullanımdan sonra yandı. Ankara Antares deki bayi tencerelerin kulplarını söküp getirmemizi söyledi. Söküp götürdüğümüzde de sökmemize gerek olmadığını ürünün fişine bakarak sipariş alabileceklerini söylediler. 45 gün içerisinde geleceğini belirttiler. 4 ay bitti sürekli aradık ve gidip sorduk en son gittiğimizde tencere ile birlikte getirilmesi gerektiğini sistemin bu şekilde işlemeye başladığını bildirdiler.

Daha öncede bazı ürünlerde sorun yaşadık. Yenisi ile değişim yaptılar fakat biz defalarca arayarak ürünümüzün gelip gelmediğini sorguladık ve her seferinde yaklaşık 3 ay bekledik.

Fatih 195 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2013

    Karaca ürünlerinde yaşadığımız sorunlarda mağaza personellerinin her gittiğimizde değişmesi nedeniyle iletişim kurabileceğimiz belli bir kişi olmuyor. Fakat genel merkezin şikayetimizi belirttikten sonra bize çok kısa bir sürede dönüş yapması çok güzel. Ayrıca sorunumuzun bir an önce çözülebilmesi için gerekli yardımda bulunuldu. Teşekkürler.

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürün modelini belirtmesi durumunda kulp temini konusunda yardımcı olabileceğimiz bilgisi iletlmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön