30 Mayıs 2013

Karaca Züccaciye Tencere Kulpları Yanıyor!

Karaca 'dan çeyizlik olarak aldığım tencerelerin kulplari tek kullanım sonrası yanarak renk değişimine uğradı! Müşteri hizmetlerini arayarak ürünleri farklı bir modelle değiştirmek istediğimi belirttim çünkü apaçık ortada ki kullanılan malzeme işiyla fiziksel değişime uğruyor. Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm bayan model değiştiremeyeceğimi, ancak kulpun değiştirilebileceğini, harlı ateşte kullanımdan kaynaklı olduğunu iddia etti. Ancak bunu kesinlikle reddediyorum, normal ateşte yanan normal bir ocağım var! İade de kesinlikle kabul edilmiyormuş.

Şevkiye 301 Okunma

Cevaplar

  • Şevkiye 30 Mayıs 2013

    Önerdiğiniz yöntemin problemi çözeceğine siz inanıyor musunuz??? Ben tencereleri kullandığım süre boyunca mağazayla kulp alışverişi içinde mi olacağım??? Sorun kulplar için kullandığınız malzemenin yanlış olması!!! Yani kalitesiz üretim!!Karaca müşteri hizmetleri ve sunduğu çözümler de tencereleri gibi tam bir hayal kırıklığı!! Karacayı hiç kimseye tavsiye etmiyorum!!

  • Karaca Züccaciye Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup kulplarda meydana gelen yanmanın kullanıma bağlı olduğu müşteri memnuniyeti hizmet kalitemiz gereği kulp temini yapılarak yardımcı olunacağı bilgisi iletilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi www.krc.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön