Karaca Züccaciye Tencere Kulpları Yanıyor!

Şevkiye G. |

Karaca 'dan çeyizlik olarak aldığım tencerelerin kulplari tek kullanım sonrası yanarak renk değişimine uğradı! Müşteri hizmetlerini arayarak ürünleri farklı bir modelle değiştirmek istediğimi belirttim çünkü apaçık ortada ki kullanılan malzeme işiyla fiziksel değişime uğruyor. Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm bayan model değiştiremeyeceğimi, ancak kulpun değiştirilebileceğini, harlı ateşte kullanımdan kaynaklı olduğunu iddia etti. Ancak bunu kesinlikle reddediyorum, normal ateşte yanan normal bir ocağım var! İade de kesinlikle kabul edilmiyormuş.

Etiketler :

Kapak - Conta - Kulp sorunu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevkiye G.
  30 Mayıs
  18:51

  Önerdiğiniz yöntemin problemi çözeceğine siz inanıyor musunuz??? Ben tencereleri kullandığım süre boyunca mağazayla kulp alışverişi içinde mi olacağım??? Sorun kulplar için kullandığınız malzemenin yanlış olması!!! Yani kalitesiz üretim!!Karaca müşteri hizmetleri ve sunduğu çözümler de tencereleri gibi tam bir hayal kırıklığı!! Karacayı hiç kimseye tavsiye etmiyorum!!

 • 30 Mayıs
  17:41

  Sayın Yetkili,
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup kulplarda meydana gelen yanmanın kullanıma bağlı olduğu müşteri memnuniyeti hizmet kalitemiz gereği kulp temini yapılarak yardımcı olunacağı bilgisi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr