Karaca Züccaciye Su Takımının Süresinde Teslim Edilmeyişi!

Zeynep K. |

03.04.2013 tarihinde 229176 fatura numarası ile İzmir optimum karacadan çeşitli ürünler aldım. Aldığım su takımının stoklarda olmadığı 1 ay içinde teslim edileceği söylendi .Ancak bir ay içinde teslim edilmediği gibi tüm aramalarıma rağmen karşımda muhatap bile bulamıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da en kısa süre içinde bana cevap verileceği söyleniyor ama bir türlü dönüş olmuyor. Bu durum acayip canımı sıkıyor. Kurumsal bir şirkete yakışmayan bir tutum ve davranış olduğunu düşünüyorum. Satın aldığım ürünün en kısa sürede tarafıma teslim edilerek mağduriyetimin giderilmesini yok eğer hala stoklarda da yoksa yapılan işlemin evime gelinerek iptal edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep K.
  18 Haziran
  08:11

  14.06.2013 de yaptığım zorlu görüşmelerden sonra 17.06.2013 de ürünümün bana mutlaka teslim edileceği söylendi.ürün söylendiği gibi gününde elime ulaşmadığı gibi karacanın yine her zamanki duyarsızlığı sonucu telefonlarım bile açılmıyor.bunu iyice çocuk oyununa çevirdiler .ben artık ürünü filan istemiyorum gelsin işlemi iptal etsinler sıkıldım ben .her gün ben karacayı aramak mı zorundayım .ürün ücreti kadar telefon faturası ödeyeceğim.gelsin karaca çalışanı evime iptal etsin işlemi

 • 14 Haziran
  18:27

  Sayın Yetkili,
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup ürün teslimatı ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr