Karaca Züccaciye Sokak Kapısına Bıraktıkları Kırık Çeyiz Setim!

Burcu Ö. |

Karaca Züccaciye Viaport mağazasından aldığım çeyiz setimi apartmanın girişine bırakıp haber bile vermeden gittikleri gibi, ki belgeleyebilirim teslim alan kısmı boş ve kameralarda ne şekilde ürünleri bırakıp gittikleri görünüyor. Günlük yemek takımımın içinden çıkan kırık parçalarının değişimini hala yapmadı.

Telefonlara çıkmıyorlar ve her Viaport Karaca'ya gittiğimde saçma sapan insanlar iletişim kurmayıp tersliyor. 05306416*** numaralı telefon cevap vermiyor meşgule gönderiliyor. Bu nasıl bir iş anlayışı, bu nasıl bir çalışma ahlakı. Ürünleri apartman kapısına bırakıp gitmek ne demek? Bu durumda ürünlerden ben mi sorumluyum. Ürünlerim bana ulaşmadı desem Karaca kendini nasıl savunacak? Böyle bir ayıbı nasıl örtecek?

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu Ö.
  27 Nisan
  12:44

  Karaca Viaport mağazasından ocak ayı içerisinde çeyiz seti almıştım ve ürünlerimi 1 ay sonra kapıya bırakıp gittiklerini, ürünlerin kırık çıktığını aylar geçtiği için göndermedikleri ve yardımcı olmadıkları için yeni takım alıp bir kez daha masrafa girdiğimi yazmıştım. Sevgili karaca bir kez daha yine teslim etmeyi çokça geciktirdikleri ürünleri, mağazalarına gittiklerinde alın işte bunu dedikleri fakat kırık olan teşhirleri göndermişler. Artık maddi manevi yıprandık, ama sakın buradan alışveriş yapmayın. Viaport mağazalarında bir çalışanları dışında, zorla tutulduklarını düşünüyorum. Bu kadar anlayışsızlık ve beceriksizlik hiç kolay değil. Sevgili evlenen arkadaşlarım bu zorlu sürecinizde p

 • 01 Nisan
  17:48

  Sayın Yetkili,
  Müşterimizle görüşme sağlanmış olup şikayetinin ilgili departmanlarımıza iletildiği gerekli sorgulama ve değerlendirmelerin yapılacağı bilgisi paylaşılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr