Karaca Züccaciye Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor.

Pınar Ç. |

Karaca'dan katı meyve sıkacağı almıştım. Kullanımla alakası olmayan sebeplerle iç parçası kırılıyor. Ürünü götürdüm kabul edemeyeceklerini söylediler sattık sonrasıyla ilgilenmiyoruz dediler. 444'lü bir telefon numarası tutuşturdular elim,e numarayı arayınca da ilgilenemeyeceklerini ürünün garanti belgesinde yazan numarayı aramam gerektiğini söylediler.

Sonuç olarak ürünü en son aramam gereken yere ürünü kargolamam gerekiyormuş. Mağazaya gelen müşteriyi geri çeviren Karaca, hiçbir açık kapı bırakmadan sattık bitti diyebiliyor. Müşteri temsilcisi olarak telefonları cevaplayan kişilerde gayet rahat cevaplar verebiliyor.

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar Ç.
  15 Aralık
  23:24

  Zaten buraya şikayetimi yazmakla bir şey olacağını düşünmüyordum. Karaca bana tekrar ve yeniden marka değerini göstermiş oldu. Buradaki şikayetim üzerinde ürünü hangi şubeden aldığımı sordular ve şikayetiniz iletildi deyip kapattılar :) Müşteri memnuniyetinden anladıkları budur. Dahada birşey alınmaz.

 • 11 Aralık
  13:38

  Sayın Yetkili
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup elektrikli ev aletlerinde teknik servise başvurulması gerektiği konusunda gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Home Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.karaca-home.com