Karaca Züccaciye Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ertürkteknik E. |

02/02/2012 tarihinde Karaca'nın Ankara Antares şubesinden karaca safran tencere seti aldım aradan kısa süre geçtikten sonra kapaktaki boyalar soyulmaya başladı. Şubeye gittim faturayı bulamadığımı yardımcı olmalarını istedim faturayı bulmadan olmaz dediler.

Faturayı garantimin bitmesine kısa süre kala buldum mamüllerle beraber faturayı merkeze gönderdiler fakat merkezden gelen cevap bu ürün yurt dışı ürünü yedek parçası yok üzgünüz tencelerinizi şubeden geri alınız cevabı geldi, fakat kapaklardaki elimizi bile siyahlatan boyaların yemeklere karışma riski yok mu? Sizin verdiğiniz garanti bu işin neresinde. Müşteri hizmetleri zaten hiç yardımcı olmuyor, aldığımız bilgi bu diyorlar başka açıklama yok.

Etiketler :

Desen - Boya - Yazı Silinme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertürkteknik E.
  17 Şubat
  17:19

  evet benle görüştünüz ürünü bayiden aldım fakat ben kapaklardan şikayetim var kapaklardaki boyalar çıkıyor elimize siyah boya çıkıyor diye yolluyorum siz tencereyi parlatıp birde not yazıyorsunuz ürün yurt dışı malı yedek parçası olmadığı için müdahale edilememiştir diye.madem arkasında duramıyacağınız ürünü neden ithal ediyorsunuz?yada bu ürünün yurt dışı malı olması tüketiciyi ne kadar bağlar?ben bu ürünün ithal olduğunu biseydim almazdım satarken türk malı diye satmayı biliyorsunuz ama elimden gelen bütün hukuki işlemlerle hakkımı savunacağım adalete güvenim sonsuz.

 • 17 Şubat
  17:05

  Sayın Yetkili
  Müşterimiz ile görüşülerek ürüne bakım ve polisaj işlemi yapılmış olup gerekli bilgi iletilmiştir.
  Gereğinin yapılmasını rica ederiz.
  Karaca Müşteri Hizmetleri Merkezi
  www.krc.com.tr